VÍTAJTE V ZÓNE
BEZPEČNÉHO NÁKUPU

ZÁRUKA ORIGINÁLNEHO
PRODUKTU

Vďaka skvele tvarovanému a vyšportovanému telu vám budú vaši kolegovia závidieť a ženy po vás budú túžiť – máte to na dosah ruky!

Probolan 50 je výživový doplnok vo forme kapsúl, ktoré sú vyrobené zo 100% prírodných prísad. To zaručuje jeho úplnú bezpečnosť. Pred umiestením na trh bol produkt laboratórne testovaný medzinárodnými inštitúciami, ktoré potvrdili jeho 100% bezpečnosť.

 • Sme si istí účinnosťou Probolan 50, takže vám garantujeme úplnú spokojnosť – máte až 90 dní na vrátenie produktu, ak nebudete spokojní s výsledkami užívania. Vrátime vám peniaze za každé neotvorené balenie bez ďalších otázok.

01/ Vyberte si tréningový program a najlepší balíček Probolan 50:

 • Titan

  16-týždňový cyklus

  3 balenia Probolan 50 (ďalšie 3 ZADARMO!) – spolu 6 balení

  Titan je kompletný, 16-týžňový cyklus. Užívanie Probolan 50 podľa presného plánu vám zabezpečí vypracovanie krásnych, vyrysovaných svalov. Dosiahnuté výsledky sú trvalé a nezvratné.

  240 eur 120 eur za 16-týždňový cyklus (360 kapsúl)

 • Extrémne účinky

  10-týždňový cyklus

  2 balenia Probolan 50 (1 ďalšie ZADARMO) – spolu 3 balenia

  Vďaka tomuto 10-týždňovému cyklu dosiahnete extrémne účinky. Vaším cieľom je rýchly rast svalovej hmoty a vyšportovaná postava. Môžete si byť istí, že počas tohto cyklu a po jeho skončení budete musieť zmeniť veľkosť oblečenia za väčšiu!

  120 eur 85 eur for a 10-týždňový cyklus (180 kapsúl)

 • Štart

  týždňový cyklus

  1 balenie Probolan 50

  Hľadáte najrýchlejšie účinky za najkratší čas? Ak je toto vaším cieľom, tento program je pre vás ideálny. Probolan 50 začne účinkovať po 48 hodinách od začiatku užívania, takže po mesiaci zaznamenáte výrazné zväčšenie svalovej hmoty a… vaši priatelia vám budú závidieť.

  40 eur za 60 kapsúl (60 tablets)


S každým balením dostanete:

 • BEZPEČNOSŤ

  Probolan 50 obsahuje 100% prírodné prísady, ktoré zaručujú úplnú bezpečnosť. Vďaka špeciálne navrhnutej receptúre môžete tento doplnok užívať spolu s inými doplnkami a nemá negatívny vplyv na potenciu (dokonca ju zlepšuje!).

 • DÔVERYHODNOSŤ

  Vaše súkromie je našou prioritou – nepredávame ani nezverejňujeme údaje našich zákazníkov. Sme dôveryhodná spoločnosť, ktorá ku svojim klientom pristupuje so všetkou vážnosťou.

 • DISKRÉTNOSŤ

  Objednané produkty budú zabalené v diskrétnej, kartónovej škatuľke a doručené kuriérom na adresu, ktorú ste uviedli pri vyplňovaní objednávacieho formulára. Po zadaní objednávky vás bude kuriérska spoločnosť informovať o dni doručenia, takže si môžete byť istí, že vašu objednávku dostanete.

 • PRE KAŽDÉHO

  Probolan 50 nie je viazaný na lekársky predpis. Počas užívania môžete piť alkohol, fajčiť cigarety a užívať ďalšie výživové doplnky.

 • OBJEDNÁVKA CEZ TELEFÓN

  Ak z nejakého dôvodu nemôžete objednať cez web, kontaktujte náš zákaznícky servis na číslach: pevná linka: +421 415625075, mobil: +421 903415488 (počas pracovných dní, v čase od 8.00 do 16.00 hod) a zadajte nám všetky potrebné údaje na vykonanie objednávky. Zásielka vám bude doručená kuriérom do 2 pracovných dní.

02/ Vyplňte formulár:

 • Môže mi byť doručená zásielka, aj keď som v zahraničí?

03/ Vyberte si platobnú metódu

 • Platba v hotovosti na dobierku - 8 eur

  Objednaný tovar Vám bude odoslaný okamžite po uskutočnení objednávky. Platba za dobierku prebieha priamo kuriérovi pri doručení. Tovar Vám doručíme do 2 pracovných dní.

 • Zaplatiť cez PayPal - 8 eur

  Objednávku môžete bezpečne uhradiť prostredníctvom PayPal účtu. Vyžaduje sa registrácia. Všetky údaje o platobnej karte sú chránené autoritou Paypal.

 • Zaplatiť cez GoPay - 8 eur

  Platba z vlastného internetového bankovníctva. Platobná brána GoPay podporuje online platby týchto bánk: Slovenská sporiteľňa, UniCredit Bank, ČSOB, Tatra banka, Sberbank, OTP, Poštová banka, VÚB.

 • Zaplaťte teraz bankovým prevodom - 8 eur

  Objednávka bude odoslaná ihneď po pripísaní platby na náš účet. Doručená bude spravidla nasledujúci pracovný deň.04/ Dokončiť objednávku


Objednávka: 0 eur
Poštovné: 8 eur

Celkom: 8 eur

 • Súhlasím, aby boli moje osobné údaje spracované spoločnosťou JPT Investment Partners Limited, PC 3040, Cyprus na zákaznícke a ďalšie interné účely. Súhlasím, že moje osobné údaje budú spracované ďalšími spoločnosťami v európskom hospodárskom priestore.


To Top